Twoja przeglądarka Internet Explorer 6 nie obsługuje niektórych elementów serwisu. Wskazana jest aktualizacja.
 
 

   baner2

Twoje dane nie będą nikomu udostępniane! Zapisując się zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

W prezencie otrzymujesz raport pdf SKUTECZNE CV !

 
 

jcc logo kolumna

Biuletyn Zmiana Zawodowa
 

Twoje dane nie będą nikomu udostępniane! Zapisując się zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Znajdziesz nas na

ico facebook ico tweeter ico in

Polityka prywatności

Firma JC Coaching, która jest właścicielem strony www.zmianazawodowa.pl, nazywanej dalej witryną, dba o zachowanie poufności danych pozostawionych przez klientów oraz użytkowników witryny. Firma JC Coaching nie sprzedaje ani nie udostępnia osobom trzecim żadnych danych personalnych lub adresowych klientów oraz użytkowników witryny. Każdy użytkownik witryny podając swój adres e-mail, jednocześnie potwierdza swoją akceptację polityki prywatności proponowanej przez firmę JC Coaching. Firma JC Coaching zastrzega sobie prawo do zmian w polityce prywatności, a o każdej takiej zmianie zobowiązuje się poinformować drogą mailową zarejestrowanych na liście mailingowej, użytkowników witryny.


Subskrypcja bezpłatnego biuletynu ZMIANA ZAWODOWA
Klienci oraz użytkownicy witryny, którzy są zainteresowani otrzymywaniem aktualnych informacji na temat pracy, kariery oraz zmiany zawodowej w formie bezpłatnego biuletynu ZMIANA ZAWODOWA, są proszeni o pozostawienie swoich danych osobowych: imienia oraz adresu e-mail. Podanie tych danych jest obowiązkowe do dokonania subskrypcji. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej JC Coaching. Adres e-mail jest niezbędny do wysłania biuletynu do danej osoby. Imię pozwala zwracać się do czytelnika biuletynu po imieniu.


Ochrona danych osobowych
Każdy użytkownik witryny podając powyższe informacje wyraża zgodę na przetwarzanie przez JC Coaching jego danych osobowych oraz bezpłatne otrzymywanie newslettera Biuletyn ZMIANA ZAWODOWA, a także innych informacji związanych z działalnością firmy JC Coaching, na podany adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r. Nr 144, poz.1204). Każdy użytkownik witryny, który przekazał swoje dane osobowe do listy mailingowej bezpłatnego biuletynu ZMIANA ZAWODOWA, posiada pełne prawo do dostępu do treści swoich danych lub ich usunięcia. Rezygnacja z subskrypcji biuletynu, a co za tym idzie, usunięcie danych, jest możliwa natychmiast, poprzez kliknięcie w link znajdujący się w każdym e-mailu otrzymanym od JC Coaching.


Inna korespondencja dotycząca coachingu kariery oraz działalności JC Coaching
JC Coaching zastrzega sobie prawo do sporadycznego wysyłania wiadomości do osób, których dane kontaktowe posiada na swojej liście mailingowej. Wiadomości te mogą dotyczyć sondowania zapotrzebowania na konkretne tematy z obszaru planowania kariery oraz poszukiwania pracy, a także aktualności związanych z usługami oraz produktami firmy JC Coaching.

© JC Coaching 2017


 

banner gotowy na coaching

© Copyright 2011-2018 - JC Coaching Justyna Ciećwierz